KMSZ - článek

Zavírání klajmů 2016

autor: Hrubá Zuzanazadáno: 5.11.2016přečteno: 1046fotogalerie: 1diskuze: 0

Předposlední  říjnový víkend proběhlo v Beaver City ve Strážku zavírání letošní zlatokopecké sezóny KMSZ.

Protože se sjela pouze hrstka třinácti statečných, které neodradil pozdní termín, vzdálenost ani jiné okolnosti, strávili jsme víkend v příjemné komorní atmosféře vyhřátého saloonu (ale samozřejmě nejen tam :-)

Ti, kteří přijeli, si užili sobotní odpoledne plné tradičních i ne zcela tradičních soutěží  a doufám, že se dobře pobavili. Podvečer nám zpříjemnila procházka podzimně zbarveným městečkem spojená s Alenčiným vyprávěním nejen o minulosti města a trapeřiště, ale také o plánech do budoucnosti. Večer  jsme pak společnými silami připravili a ugrilovali hromadu špízů a hodovali jsme a užívali si (opět se soutěžilo :-) až do pozdních nočních hodin.

Počasí k nám bylo celý víkend více než přívětivé, což je vidět na krásných fotkách od Janičky, které přikládám ve fotogalerii – hlavně pro ty, kteří přijet nemohli, tak aby alespoň „ochutnali“.

Ráda bych také poděkovala všem obyvatelům Beaver City, kteří se o nás jako vždy vzorně starali a my jsme si tak mohli celý víkend bezstarostně „hrát“.

Pro letošní rok jsou tedy klajmy symbolicky zavřené a můžeme se tak těšit na  jaro, až je budeme společnými silami zase otevírat.

FOTOGALERIE

41
Zavírání klajmů 2016
autor: Hrubá Zuzana, zadáno: 5.11.2016,
shlédnuto: 1291

DISKUZE

V diskuzi není žádný příspěvek, naprav to a něco ostatním napiš...