KMSZ - článek

O zlatinku Beaver City 2018

autor: Hrubá Zuzanazadáno: 17.6.2018přečteno: 576fotogalerie: 0diskuze: 0

První červnový víkend se již tradičně konala valná hromada KMSZ společně s 24. ročníkem soutěže „O zlatinku Beaver City“. Už od pátku se na Beaver sjížděli první soutěženíchtiví zlatokopi, kteří se v saloonu svorně promísili s vrhači nožů a tomahavků, ale také s odborníky na práci s biči a lasy, kteří sem přijeli pořádat svoje mistrovství. Jako vždy bylo veselo až do pozdních nočních (nebo snad časných ranních?) hodin.

V sobotu jsme si splnili nezbytně nutnou povinnost v podobě valné hromady, za což byli přítomní účastníci Baťochem odměněni krásnými multifunkčními propiskami :-)

Po obědě jsme se pustili do zábavnější části programu – tedy urputného rýžovacího zápolení v kategoriích muži, ženy, děti a tříčlenné týmy. A že bylo o co zápolit :-) Hlavní cenou pro absolutního vítěze byla, stejně jako loni, krásně zpracovaná soška zlatokopa – Bedřicha II. Danča statečně bojovala, aby si k loňskému Bedřichovi I. mohla přivézt domů parťáka, nicméně to se nezadařilo a cenu tentokráte vyhrála a domů si odvezla Hanka Durdová.

Baťoch slíbil, že na podzim se můžeme těšit na ženskou obdobu – tedy na Bedřišku :-) a dokonce nám ji i na krátkou chvilku ukázal, abychom viděli, že si ji nevymyslel.

Po vyhlášení výsledků a rozdání cen jsme si pochutnali na výtečných lahůdkách z grilu a pak už jsme se pomalu přesunuli do saloonu. Kdo se rozhodl zůstat až do neděle, určitě nelitoval. Nejen k poslechu opět krásně vyhrával „Bujón“ a tak jsme si mohli zazpívat a zatancovat a užít si krásnou skoro letní noc až do rána.

Děkujeme všem z Beaveru za pohostinnost a příjemné zázemí a těšíme se na setkání v září na Poháru Jendy Červotoče.

Zuzana

FOTOGALERIE

K tomuto článku není přiřazena žádná fotogalerie.

DISKUZE

V diskuzi není žádný příspěvek, naprav to a něco ostatním napiš...