0 klubu - naše úspěchy

Medailové úspěchy členů klubu a jejich rodinných příslušníků:

 

Mistrovství světa 2018 - Hodruša-Hámre (Slovensko)

Radek Chlád - 1. místo (pětičlenné týmy)

                      - 3. místo (tříčlenné týmy)

Honza Kořenář - 1. místo (pětičlenné týmy)

                         - 3. místo (tříčlenné týmy)

 

Mistrovství Polska 2018 (Zlotoryja)

Míša Durda - 3. místo (junioři)

Dáša Chládová - 3. místo (ženy)

 

Mistrovství Dolního Rakouska 2017 - Unterwaltersdorf (Rakousko)

Míša Durda - 2. místo (junioři)

Hanka a Míra Slívkovi - 3. místo (dvojčlenné týmy)

Jirka Slívka - 2. místo (tříčlenné týmy)

Hanka Slívková - 3. místo (tříčlenné týmy)

 

Mistrovství ČR a SR 2016 - Zlaté Hory (Česká republika)

Valérie Machková - 2. místo (ženy)

Kája Hrubá - 2. místo (junioři)

Standa Postbiegl - 2. místo (batea)

 

Mistrovství Dolního Rakouska 2016 - Ebreichsdorf (Rakousko)

Jirka Slívka - 1. místo (junioři)

Míša Durda - 2. místo (junioři)

 

Mistrovství SR a ČR 2015 - Zlatá Baňa (Slovensko)

Kája Hrubá - 3. místo (batea)

 

Mistrovství ČR a SR 2014 - Nový Knín (Česká republika)

Honza Kořenář - 1. místo (muži)

Adélka Žitníková - 2. místo (děti)

Diggers Team - 2. místo (dvojčlenné týmy)

 

Mistrovství SR a ČR 2013 - Tužina (Slovensko)

Radek Chlád - 1. místo (muži)

Eliška Helekalová - 3. místo (děti)

 

Mistrovství ČR a SR 2012 - Nový Knín (Česká republika)

Jirka Slívka - 1. místo (junioři)

Valerie Machková - 2. místo (děti)

 

Mistrovství Rakouska 2010

Hanka Slívková - 1. místo (amatéři)

Míra Slívka - 2. místo (amatéři)

 

Mistrovství ČR a SR 2009 - Zlaté Hory (Česká republika)

Nela Blažková - 2. místo (děti)

Lukáš Poláček - 2. místo (batea)

Hanka Slívková - 2. místo (amatéři)

Jindra Hanel - 3. místo (amatéři)

 

Mistrovství SR a ČR 2006 - Chocholná u Trenčína (Slovensko)

Diggers - 3. místo (dvojčlenné týmy)

Pyrotechnik Team - 2. místo (pětičlenné týmy)

 

Mistrovství ČR a SR 2005 - Zlaté Hory (Česká republika)

Luďka Piotrowská - 3. místo (ženy)

 

Mistrovství SR a ČR 2002 - Revišťské Podzamčie (Slovensko)

Alena Adamíková - 3. místo (ženy)

Pyrotechnik Team - 1. místo (pětičlenné týmy)

 

Mistrovství Evropy 1996 - Zlaté Hory (Česká republika)

Petr Pavel "Rohlík" - 1. místo (muži)

Luďka Piotrowská - 2. místo (ženy)

 

 


poslední aktualizace: 21.8.2018